PrimeXBT TR iletişim alanında BNB kullanımıyla ilgili soru ve taleplerinizi elektronik posta adresine gönderebilirsiniz. Halkla ilişkiler ve pazarlama alanında ise ya da e-mail adresinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmanın web sitesindeki “Destek Merkezi” sayfasına giderek de güvenlik, kullanım koşulları, telefon güvenlik doğrulamasını sıfırlama, şifreyi sıfırlama gibi birçok bilgiye erişmeniz mümkün.

PrimeXBT güvenlik incelemesi başarısız oldu”Güvenlik incelemesi başarısız oldu. Kullanım Koşullarımız ve İç Politikamız uyarınca bu işlevler hesabınızda kullanılamaz.” mesajı alıyorum hiçbir şekilde ne çekim ne de emir işlemi veremiyorum. ”Maalesef, hizmetlerimiz hesabınız için kullanılamıyor. PrimeXBT global hesabıma giriş yapıyorum fakat para yatıramıyorum. Ekte de görüldüğü üzere hizmet kullanılamıyor risk kontrolleri nedeniyle bu işlev şu anda hesabınızda kullanılamıyor hatası almaktayım.

Kriptoda 568 milyon dolarlık dolandırıcılık

Çözümü konusunda yardımcı olabileceklerin yeşillendirmesi halinde çok minnettar kalacağım. 170 usdt’ye varan hoşgeldin bonusu (sadece komisyon olarak kullanılabilir) son dönemlerin parlayan yıldızı. Tahta kapatma, işlem durdurma vb görmediğim tek borsa. Açıklamada, “PrimeXBT.US satın alma işlemiyle, mahkeme onaylı ödemelere uygun olarak müşterilere kripto parayı ödemeyi amaçlıyor.” ifadesi kullanıldı.

Audi’lerin Arkasında Yer Alan Harflerin ve Sayıların “Öyle miymiş… Leapmotor T03 “Türkiye’deki En Ucuz https://morioh.com/p/40a086c9a715 Elektrikli Otomobil” Olarak S… Yıllardır Dillerden Düşmeyen Tartışma Konusu ‘Küresel Isınma’ Asl…

Devre Dışı Olan PrimeXBT TR Hesabımı Tekrar Aktifleştirmek

Tehdit ve hakaretlerde bulunarak 2 polisi yaralayan şüpheli gözaltına alındığı sırada arbede yaşandı. Şüphelinin gözaltına alınmasını engellemeye çalışan arkadaşı ve onun babası da 2 polisi yaraladı. 4 polisin yaralandığı olayın ardından primexbt ekşi 3 kişi gözaltına alındı. Geçici görevlendirilen öğretmenlere herhangi bir eğitim faaliyetini yürütmek suretiyle ayrıca ek ders ücreti ödenir mi? Kaymakamlık onayı ile geçici olarak görevlendirilenlere ek ders ücreti ödenir mi?

PrimeXBT hakkında farklı sorularım var.

Tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.

Session task failed with error uyarısı veriyor. Bir sssl hatası oluştuğu için sunucuyla bağl… Coperni, 2023 Sonbahar – Kış koleksiyonunu tanıttığı bu yılki Paris Moda Haftası’nda Boston Dynamics robot köpeklerine yer verdi. Site Erişim ve Kullanım Şartları ile Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki yasal bildirimler sitemizdeki ilgili sayfada belirtilmiştir. Kripto para birimi Bitcoin, ABD enflasyon verilerinden sonra yükselişe geçti. Meclis komisyonunun raporuna göre facianın ana nedeni tali havalandırmadaki yetersizlik. Denetimsizliğin de riski artırdığı vurgulandı.

BİNANCE 100 DOLAR DEPREM YARDIMI NASIL ALINIR?

Son olarak web sitesindeki “Talep Gönder” sayfasına tıklayarak da firmanın chat sayfasına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de PrimeXBT şikayet ve yorum sayfamızdaki reel değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Para transferleri, EFT işlemleri, müşteri temsilcisi gibi konular hakkında yapılan geri bildirimler sizin de sorularınıza yanıt sağlayabilir.

PrimeXBT

Bu noktada https://mpost.io/tr/primexbt-kripto-borsa-incelemesi-nedir-ve-onunla-nas%C4%B1l-kazan%C4%B1l%C4%B1r/.US yetkililerinin Merit Peak’e para aktarıldığından haberi olmadığını ekleyelim. Bu olay ortaya çıktığında, yetkililer endişelerini dile getirdi. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 453 PrimeXBT haberi bulunmuştur.

PrimeXBT Hesabım Risk Kontrolü Diye Kısıtlandı

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, millet ittifakının adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP’yle görüşmesinde sıkıntı olmadığını vurguladı. İçişleri Bakanlığı’na bağlı Malatya valiliği, Saadet Partisi’nin depremzedeler için kurduğu aşevinin kapatılması için talimat gönderdi. Arama motoru devi Google, aralarında e-posta uygulaması Gmail’in de bulunduğu Google Dokümanlar, Tablolar, Slaytlar gibi iş uygulamalarında yapay zeka kullanacak. Güne damga vuran gelişmeleri, her akşam saat 6’da Diken’in özel içerikleriyle birlikte başlık başlık öğrenin.

Arzu ederseniz siz de tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz. Çabalarımızın etkilenenleri biraz olsun rahatlatması. Ayrıca, endüstrideki paydaşlarımızı bir kez daha bu kriz zamanlarında bir araya gelip yardım eli uzatmaya davet ediyoruz” dedi. Dünyanın en büyük kripto para borsası PrimeXBT, deprem bölgesinde olan onaylı kullanıcıların hesabına $BNB cinsinden 100 USD yükleyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *